Breloki personalizowane - prezenty personalizowane - sklep Grawerlik.pl

Breloki personalizowane

Breloki personalizowane to bardzo prosty i uniwersalny prezent dla każdego. Sprawdzi się świetnie jako drobny upominek dla bliskiej nam osoby oraz dodatek do przygotowanego już prezentu.

Ale czy personalizowany brelok nadaje się tylko na prezent? Poniżej przytoczyliśmy kilka przykładów w jaki sposób mogą one ułatwić życie zawodowe oraz usprawnić proces logistyczny w niektórych firmach.

Brelok personalizowany

Prowadzisz dużą firmę i posiadasz wiele pęków kluczy do różnych pomieszczeń lub dużą flotę samochodów? Bałagan prowadzi do dezorganizacji firmy i twojej pracy.
Lepiej trafić nie mogłeś. Grawerlik.pl wykona dla Ciebie dowolną ilość personalizowanych breloków. Nie musisz zamawiać z danego napisu na breloku kilku sztuk produktu. Możesz zamówić dowolną ilość breloków i każdy z innym napisem po 1 sztuce! Nie wymagamy żadnego minimum zamówienia dla wybranego modelu, rodzaju czy napisu.
Zrobienie porządku z kluczami pozwoli ci usprawnić zarządzanie firmą. Przez co nie będzie dochodzić do pomyłek i podmieniania zestawu kluczy.

Brelok grawerowany z napisem

Na grawerze warto umieścić proste napisy na przykład taki, które pozwolą na rozróżnienie zestawu kluczy.

Na przykład dla całej rodziny

  • Tata Tadeusz,
  • Mama Irena,
  • Syn Bartosz,
  • Córka Kasia,
  • Wnuczka Asia.

 

Jeśli zarządzasz wieloma nieruchomościami lub biurami. Wykonanie personalizowanych napisów na breloku do każdego z pomieszczeń znacząco ułatwi Twoją pracę. Nie zwlekaj z powiększającym się bałaganem, tylko ułatw sobie razem z naszym sklepem swoje życie.

Personalizowany breloczek

To również świetna metoda na identyfikacje… swojego pupila. W przypadku, gdy nasz zwierzak lubi nam uciekać, a Wy się o niego bardzo troszczycie i zamartwiacie. Warto wówczas wykonać grawerowany napis na breloku z imieniem naszego czworonoga lub na przykład ptaka czy innego zwierzęcia. I również na takim breloku dla zwierzęcia warto podać numer telefonu do nas, aby znalazca się z nami skontaktował, gdy odnajdzie zwierzę.

1 2 3 4 5