Park naszych maszyn

Wykorzystywane przez nas urządzenia umożliwiają trwałe znakowanie oraz cięcie różnych powierzchni.

Grawerujemy w drewnie, szkle, papierze, gumie, skórze, laminacie, kamieniu, porcelanie, metalu, metalach szlachetnych i tniemy w drewnie, pleksi, papierze, gumie, skórze, laminacie. Pozwala to na ich szerokie wykorzystanie w branży reklamowej, budowlanej oraz wielu dziedzinach. Technologia laserowa może być używana do produkcji loga firmowego oraz do nanoszenia wzorów na gadżety reklamowe, a nawet zdjęć na różnego rodzaju powierzchniach. Oferujemy grawerowanie na takich materiałach jak: metal, skóra, drewno, laminat grawerski, papier, szkło, kamień, ceramika i wiele innych materiałów.

Ploter laserowy pozwala wycinać dowolne kształty i zwory z bardzo dużą dokładnością.

Drukarka UV A3 ACHI

Drukarka UV A3 ACHI to zaawansowane urządzenie do drukowania w technologii UV na formacie A3. Wykorzystuje innowacyjną technologię utwardzania promieniami UV do drukowania na różnorodnych powierzchniach, takich jak drewno, metal, szkło, ceramika, tworzywa sztuczne i wiele innych.

Główne cechy drukarki UV A3 ACHI:

  1. Format A3: Drukarka obsługuje drukowanie na arkuszach o rozmiarze A3, co pozwala na tworzenie większych i bardziej rozbudowanych projektów.

  2. Technologia UV: Dzięki promieniowaniu UV, atrament utwardza się natychmiastowo na powierzchni, co pozwala na szybkie drukowanie i zwiększa odporność wydruków na zmywanie oraz blaknięcie kolorów.

  3. Wielkość przedmiotu: Dzięki mechanizmowi dostosowania wysokości, drukarka może obsługiwać różnej grubości przedmioty, takie jak kubki, płytki ceramiczne, obudowy telefonów i inne trójwymiarowe przedmioty.

  4. Wysoka rozdzielczość: Drukarka zapewnia wysoką jakość wydruków dzięki swojej wysokiej rozdzielczości, co umożliwia odwzorowanie drobnych detali i ostrych krawędzi.

 

Znakowarka FIBER

Znakowarka Fiber to profesjonalne, nowoczesne urządzenie do grawerowania i znakowania. Łączy zaawansowaną optykę i technologię, charakteryzuje się o wiele lepszymi parametrami niż laser CO2 czy Yag. Znakowane elementy są wyraźniejsze i dokładniejsze. Maszyną można sterować za pomocą komputera PC, współpracuje z popularnymi programami graficznymi jak CorelDraw, Photoshop, AutoCad.

Zastosowanie znakowarki jest bardzo szerokie, podstawowe materiały, które mogą być obrabiane to standardowe metale oraz ich stopy (cynk, żelazo, miedź, aluminium, stopy magnezu itd.), metale rzadkie oraz szlachetne (srebro, złoto, tytan itd.), inne materiały metaliczne, plastiki, żywice epoksydowe kolorowe plexi itp.

Świetnie się sprawuje przy znakowaniu elementów elektronicznych, tabliczek znamionowych, zegarków, biżuterii, modeli lotniczych, opakowań, galanterii skórzanej, breloków i wiele innych.

Laser L90120

Obszar roboczy L90120 to 1200x900mm. Atutem urządzenia jest przelotowy charakter budowy, który umożliwia obróbkę materiałów dowolnej długości, szerokości 1200 mm i wysokości 30 mm. Standardowa moc głowicy laserowej to 80W posiadamy również o mocy 60W.

Oferujemy stół typu “plaster miodu” nieodzowny przy cięciu niewielkich materiałów, oraz jego zadaniem jest odprowadzanie dymu podczas grawerowania. Dodatkowym elementem jest czerwony punkt, którego zadaniem jest precyzyjne wyświetlanie miejsca pracy wiązki laserowej .

Maszyna wyposażona jest w elektrycznie opuszczany stół, który umożliwia grawerowanie wysokich elementów.

CNC ALPHA Tech

Wszystkie usługi CNC takie jak: wycinanie, frezowanie
wykonywane są przy pomocy naszego 3-osiowego plotera
o polu roboczym 2100 x 1500 x 200 mm.
Ploter pozwala wykonywać wszelkie skomplikowane zlecenia od
klientów w takich materiałach jak:

TWORZYWA SZTUCZNE:
PCV
PA (poliamidy)
PP (polipropylen)
PE (polietylenowe)
plexi
poliwęglan
DREWNO:
lite drewno
sklejka
płyty laminowane
MDF
HDF
KOMPOZYTY:
włókno węglowe
włókno szklane
kewlar
grafit

Szeroka gama obrabianych materiałów pozwala ploterowi na stosowanie w
bardzo wielu branżach reklamowej, budowlanej, stolarstwie, szkutnictwie oraz
wielu innych dziedzinach przemysłu.
Doświadczenie i umiejętności naszych pracowników sprawiają, że nasz
ploter frezujący jest idealny do wycinania i frezowania:
tworzyw sztucznych używanych w reklamie (litery, loga, kostki mikrofonowe)
drewna i materiałów drewnopochodnych (stolarstwo, szyldy)
dibondu (kasetony, elewacje, reklama)

Zapisz się do Newslettera!