Park naszych maszyn

Wykorzystywane przez nas urządzenia umożliwiają trwałe znakowanie oraz cięcie różnych powierzchni.

Grawerujemy w drewnie, szkle, papierze, gumie, skórze, laminacie, kamieniu, porcelanie, metalu, metalach szlachetnych i tniemy w drewnie, pleksi, papierze, gumie, skórze, laminacie. Pozwala to na ich szerokie wykorzystanie w branży reklamowej, budowlanej oraz wielu dziedzinach. Technologia laserowa może być używana do produkcji loga firmowego oraz do nanoszenia wzorów na gadżety reklamowe, a nawet zdjęć na różnego rodzaju powierzchniach. Oferujemy grawerowanie na takich materiałach jak: metal, skóra, drewno, laminat grawerski, papier, szkło, kamień, ceramika i wiele innych materiałów.

Ploter laserowy pozwala wycinać dowolne kształty i zwory z bardzo dużą dokładnością.

Znakowarka FIBER

Znakowarka Fiber to profesjonalne, nowoczesne urządzenie do grawerowania i znakowania. Łączy zaawansowaną optykę i technologię, charakteryzuje się o wiele lepszymi parametrami niż laser CO2 czy Yag. Znakowane elementy są wyraźniejsze i dokładniejsze. Maszyną można sterować za pomocą komputera PC, współpracuje z popularnymi programami graficznymi jak CorelDraw, Photoshop, AutoCad.

Zastosowanie znakowarki jest bardzo szerokie, podstawowe materiały, które mogą być obrabiane to standardowe metale oraz ich stopy (cynk, żelazo, miedź, aluminium, stopy magnezu itd.), metale rzadkie oraz szlachetne (srebro, złoto, tytan itd.), inne materiały metaliczne, plastiki, żywice epoksydowe kolorowe plexi itp.

Świetnie się sprawuje przy znakowaniu elementów elektronicznych, tabliczek znamionowych, zegarków, biżuterii, modeli lotniczych, opakowań, galanterii skórzanej, breloków i wiele innych.

Laser L90120

Obszar roboczy L90120 to 1200x900mm. Atutem urządzenia jest przelotowy charakter budowy, który umożliwia obróbkę materiałów dowolnej długości, szerokości 1200 mm i wysokości 30 mm. Standardowa moc głowicy laserowej to 80W posiadamy również o mocy 60W.

Oferujemy stół typu “plaster miodu” nieodzowny przy cięciu niewielkich materiałów, oraz jego zadaniem jest odprowadzanie dymu podczas grawerowania. Dodatkowym elementem jest czerwony punkt, którego zadaniem jest precyzyjne wyświetlanie miejsca pracy wiązki laserowej .

Maszyna wyposażona jest w elektrycznie opuszczany stół, który umożliwia grawerowanie wysokich elementów.