Długopisy z grawerem - personalizowane prezenty - Grawerlik.pl

Długopisy z grawerem

Długopisy z grawerem skąd tak duża popularność wykonywania personalizowanych długopisów dla firm? Wynika to z powszechności wykorzystywania długopisów w firmach, urzędach i biurach. Będąc pracownikiem jednego z wymienionych miejsc, każdemu z nas się zdarzało zgubić wielokrotnie swój długopis lub wręcz robić to notorycznie.

Zdarza się również, że długopis się wypisze, zepsuje lub jest niskiej jakości i ulegnie zniszczeniu. Dlatego można stosować personalizowane długopisy jako prezent dla naszych klientów lub dodatkowy upominek do przesyłki, paczki, która do nich dotrze.

W dużych biurach obowiązują dwie bardzo proste zasady:

  • Długopisów nigdy dosyć,
  • Im więcej długopisów tym lepiej.

 

Personalizowany długopis

Również bardzo często przedstawiciele handlowi odwiedzając swoich klientów obdarowują klientów długopisami. Ponieważ jest to najprostszy sposób, aby tak prosty upominek z naszym logo przypominał naszemu klientowi o naszym istnieniu. A, jeśli nasz długopis z logo będzie bardzo ładny i wręcz spersonalizowany pod naszych klientów. To zachwycający efekt mamy gwarantowany.

Nie oszczędzaj na długopisach i dostarcz swoim handlowcom uniwersalnego narzędzia do sprzedaży.

Długopisy z napisem

To wszechstronnie występujący personalizowany gadżet dla każdej firmy, która się dynamicznie rozwija. I chce umieścić swoje logo, nazwę, motto przedsiębiorstwa na długopisach z grawerem. Aby się ono utrwaliło lub rzucało w oczy osobom, bądź innym firmom z którymi współpracujemy. Mały gest, ale wyróżnia nas co nieco na tle innych firmy.

Również w przypadku, gdy często słyszysz pytanie o pożyczenie długopisu od swojej koleżanki z pracy możesz wykonać jej specjalny długopis z napisem.

Na przykład możesz na nim umieścić napis:

  • Tym razem mnie nie zgub.
  • Tutaj jestem.
  • Tu się schowałem.
  • Pamiętaj żebym wrócił do właściciela 😉
1 2 3 4 20 21 22