Czas realizacji usługi grawerowania produktu

Przy każdym produkcie znajdziesz znacznik: "Wysyłka w: podana ilość dni" Dzięki temu bez trudu dowiesz się jak szybko zamówienie zostanie zrealizowane. W przypadku zakupu kilku produktów zwróć uwagę na oznaczenie przy każdym z nich.

W przypadku płatności przelewem lub płatności online zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie przechodzimy do realizacji zamówienia (przeważnie 2-3 dni) następnie wysyłamy wybraną formą dostawy.

W przypadku płatności za pobraniem od razu przechodzimy do realizacji zamówienia (przeważnie 2-3 dni) następnie wysyłamy wybraną formą dostawy.

W przypadku odbioru osobistego - skontaktuj się z nami i umów się na odbiór w siedzibie naszej firmy, poinformujemy Cię o czasie realizacji zamówienia (przeważnie 1-3 dni).

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie lub Paczkomat - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj czas dostawy zajmuje od 1-2 dni roboczych.

Przy wyborze wysyłki do Paczkomatu InPost przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku dni roboczych (zazwyczaj 1-2 dni) od momentu nadania paczki. Ty dostaniesz informację na podany numer telefonu komórkowego, gdy paczka będzie czekać już do odbioru w Twoim Paczkomacie.

Zapisz się do Newslettera!